• Карикатуристы мира ответили на теракт в Charlie Hebdo (фото)

    Карикатуристы из разных стран мира выразили свои соболезнования и поддержку родственникам погибших журналистов, а также изданию Charlie Hebdo.Художники жанра всего мира осудили теракт в редакции Charlie Hebdo в свойственной им манере при помощи карикатур.В одной из иллюстраций говорится, что день теракта стал наихудший днем для всех карикатуристов.

    Опубликовано 08.01.2015 13:22 Подробнее ...

В Раді Європи вперше головує Естонія

Раду Європи очолила Естонія

У суботу,1 липня, головування в Раді Євросоюзу перейняла Естонія. Зазначимо, що ця країна очолюватиме Раду ЄС протягом півроку. Об этом сообщает zodtrk.in.ua со ссылкой на СМИ.

Про це повідомляє "Еспресо".

Гасло головування Естонії звучить "Єдність завдяки рівновазі". Воно пов’язане з наміром балтійської країни допомогти подолати розбіжності між членами ЄС.

Затверджена естонським урядом програма головування складається з 4-ох головних позицій: Європа з відкритою та інноваційною економікою, безпечна та захищена Європа, цифрова Європа та вільний обмін даними, а також інклюзивна і стабільна Європа.

Естонія особливу увагу приділятиме розвитку цифрового суспільства та кібербезпеці, адже ця країна досягла значних успіхів у впровадженні цифрових послуг для своїх громадян.

Окрім того, пріоритетними є теми міграційної кризи та реформування європейської системи надання притулку біженцям.


Джерело статті: “http://24tv.ua/v_radi_yevropi_vpershe_golovuye_estoniya_n836627”

Вход

Меню пользователя

 

Notice: Array to string conversion in /home/stena/domains/swoboda.in.ua/public_html/libraries/joomla/registry/registry.php on line 97

свобода