• Карикатуристы мира ответили на теракт в Charlie Hebdo (фото)

    Карикатуристы из разных стран мира выразили свои соболезнования и поддержку родственникам погибших журналистов, а также изданию Charlie Hebdo.Художники жанра всего мира осудили теракт в редакции Charlie Hebdo в свойственной им манере при помощи карикатур.В одной из иллюстраций говорится, что день теракта стал наихудший днем для всех карикатуристов.

    Опубликовано 08.01.2015 13:22 Подробнее ...

Франківський гурт "Пенсія" підкорює Варшаву. ВІДЕО

1-2 липня варшавська вулиця Зомбковська перетворилася на майданчик для творчості, музики та відпочинку. Цього року вуличний фестиваль "Відкрита Зомбковська: говорить Зомбковська street" об’єднав музикантів та художників з України, Білорусі, Литви… і не тільки. Долучилася і франківська "Пенсія".


Про це пише Репортер. Об этом сообщает svit24.in.ua со ссылкой на СМИ.

Відео ранкової репетиції виклала у мережу Tanya Marenkova.

"Пенсія" – постпанковий проект, до якого запрошуються люди без посвідчення та вікових обмежень. Автор проекту та головний "пенсіонер" Ярема Стецик каже про пенсійну затію так: "Коли робиш тільки те, що пре, а необов’язкове не робиш, – це і є пенсія. А взагалі-то я люблю, коли люди круто газують піснями…"

На фестивалі в Польщі "Пенсія" провела два ранкові гімнастично-вокальних розігріви. А два вечори поспіль – інтерактивні концерти на вуличній сцені.Джерело статті: “http://kurs.if.ua/news/frankivskyy_gurt_pensiya_pidkoryuie_varshavu_video_55293.html”

Вход

Меню пользователя

 

Notice: Array to string conversion in /home/stena/domains/swoboda.in.ua/public_html/libraries/joomla/registry/registry.php on line 97

свобода