• Карикатуристы мира ответили на теракт в Charlie Hebdo (фото)

    Карикатуристы из разных стран мира выразили свои соболезнования и поддержку родственникам погибших журналистов, а также изданию Charlie Hebdo.Художники жанра всего мира осудили теракт в редакции Charlie Hebdo в свойственной им манере при помощи карикатур.В одной из иллюстраций говорится, что день теракта стал наихудший днем для всех карикатуристов.

    Опубликовано 08.01.2015 13:22 Подробнее ...

“Ми даремно вплуталися в конфлікт”: скаржачись на критику Заходу, Лавров проговорився щодо агресії РФ на Донбасі


Міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров розповів про критику РФ за участь в конфлікті на Донбасі і в Сирії. Про це він заявив на другому Міжнародному науково-експертному форумі “примаковські читання” в Москві, 30 червня, стенограма якого опулікована на сайті МЗС РФ.Під час заходу Лаврову було поставлено питання про здатність Росії йти на компроміси в міжнародній політиці. “У Г.Кіссінджера є фраза, що Росія в історичній перспективі часто не йшла на компроміс і отримувала поразку з тих чи інших питань. Чи не здається Вам, що з цілої низки міжнародного порядку денного ми “граємо не в своїй лізі”? “, – пролунало запитання.У відповідь глава російського МЗС вжив щодо Росії словосполучення “вплуталися в конфлікт на Донбасі”. Об этом сообщает tp0372.in.ua со ссылкой на СМИ.

“Все залежить від того, хто дивиться на ту чи іншу ситуацію. Не знаю, чи сприймається в політологічному співтоваристві, що ми “граємо не в своїй лізі”. Я читав і досі чую критику про те, що ми даремно вплуталися в конфлікт на Донбасі, в сирійський конфлікт”, – цитуються слова Лаврова в стенограмі.Примітно, що в англомовній версії стенограми ці ж слова звучать “decision to join the fight in Donbass and in Syria” (рішення приєднатися до боїв на Донбасі і в Сирії), пише “Українська правда”. Далі Лавров продовжив виправдовувати військову інтервенцію в Україну загрозою російськомовному населенню в Україні, яка нібито виникла після подій 2013-2014 рр. На цю “обмовку” звернули увагу журналісти у соцмережах.

“Так. Лавров дійсно сказав це”, – написав журналіст німецького видання Bild Джуліан Рьопке в Twitter.Зазначимо, що раніше Сергій Лавров, як і інші високопоставлені політики РФ, неодноразово заявляв, що Росія не є стороною конфлікту на Донбасі. Зокрема, дану позицію в Кремлі озвучують всякий раз, коли Росію звинувачують у невиконанні Мінських угод. Також в Москві постійно підкреслюють, що російських військ на Донбасі немає, навіть тоді, коли військовослужбовці РФ опиняються в полоні у зоні АТО: нібито вони були звільнені задовго до того, як поїхали на схід України.Як відомо, Росія матеріально і військово підтримує бойовиків, які воюють на сході України проти української влади.


Джерело статті: “http://uinp.info/world_news/_____8220mi_daremno_vplutalisya_v_konflikt8221_skarzhachis_na_kritiku_zahodu_lavrov_progovorivsya_shodo_agresi_rf_na_donbasi___”

 

Notice: Array to string conversion in /home/stena/domains/swoboda.in.ua/public_html/libraries/joomla/registry/registry.php on line 97

свобода