• Карикатуристы мира ответили на теракт в Charlie Hebdo (фото)

    Карикатуристы из разных стран мира выразили свои соболезнования и поддержку родственникам погибших журналистов, а также изданию Charlie Hebdo.Художники жанра всего мира осудили теракт в редакции Charlie Hebdo в свойственной им манере при помощи карикатур.В одной из иллюстраций говорится, что день теракта стал наихудший днем для всех карикатуристов.

    Опубликовано 08.01.2015 13:22 Подробнее ...

145 днів голодування Сенцова: як кардинально змінився та що пережив політв’язеньУ 2018 році український режисер Олег Сенцов оголосив безстрокове голодування. Політв’язень протримався без їжі 145 днів. Майже п’ять місяців голодування завдали непоправної шкоди його здоров’ю. Про історію кількамісячної боротьби – читайте у матеріалі 24 каналу. Об этом сообщает tp0642.in.ua со ссылкой на СМИ.


Олега Сенцова затримали у 2014 році, а у 2015 вже засудили до 20 років позбавлення волі за нібито організацію терактів в окупованому Криму.

14 травня 2018 року українець Сенцов розпочав свій голодний протест під гаслом "Не заради себе, а з вимогою звільнити всіх українських політв’язнів".

Майже п’ять місяців ім’я режисера не сходило з повістки дня світу. Його підтримували в багатьох країнах світу – виходили на флешмоби, акції, протести.

Навіть під час російського кінофестивалю в ефірі федерального каналу режисери з Росії висловили слова підтримки українцю.

Російські режисери підтримали Олега Сенцова: дивіться відео

Зупинити голодний протест режисеру довелось 5 жовтня 2018 року через критичний стан здоров’я та погрози годувати його насильно. Тоді адвокат зазначав, що якби Сенцов не припинив голодування, то "з нього зробили б овоч".

Зараз українець хоч і набрав вагу, проте, завдав непоправної шкоди здоров’ю. Дізнатись журналістам, як почувається Олег Сенцов зараз, так і не вдалося. Після того, як він припинив голодувати, інформація про стан його здоров’я з’являється вкрай рідко.

"Наслідки голодування відбились на серце, нирки, внутрішні органи і так далі. Головне, що він живий, головне, що більш-менш у задовільній формі, у нього гарний настрій, він працює, він пише" – сказав актор та товариш Олега Сенцова Євген Черніков.

Друг Олега Сенцова в інтерв’ю 24 каналу розповів, що пережив режисер за п’ять років ув’язнення: дивіться відеоblog_ava
У Зеленського прокоментували звільнення голови КС
сьогодні
1465


Джерело статті: “http://24tv.ua/145_dniv_goloduvannya_sentsova_yak_kardinalno_zminivsya_ta_shho_perezhiv_politvyazen_n1153061”

Вход

Меню пользователя

 

Notice: Array to string conversion in /home/stena/domains/swoboda.in.ua/public_html/libraries/joomla/registry/registry.php on line 97

свобода