• Карикатуристы мира ответили на теракт в Charlie Hebdo (фото)

    Карикатуристы из разных стран мира выразили свои соболезнования и поддержку родственникам погибших журналистов, а также изданию Charlie Hebdo.Художники жанра всего мира осудили теракт в редакции Charlie Hebdo в свойственной им манере при помощи карикатур.В одной из иллюстраций говорится, что день теракта стал наихудший днем для всех карикатуристов.

    Опубликовано 08.01.2015 13:22 Подробнее ...

Нову школу на Волині планують відкрити 1 вересня


Школу у Любохинах Старовижівського району планують здати до 1 вересня.

Про це йшлося під час візиту голови обласної ради Ірини Вахович на Старовижівщину. Посадовиця оглянула будівництво школи в Любохинах, повідомляє пресслужба Волинської облради.

На нову школу в селі чекає понад 300 дітлахів. Цьогоріч до першого класу приймуть 35 нових школяриків.

Будувати нову школу вирішили ще з часів Радянського Союзу. В 1988 році розробили проект, але капсулу під будівництво заклали в 2011 році за активної підтримки тодішнього голови ОДА Бориса Клімчука.

Потім змінилися політичні часи. До будівництва школи вдалося повернутися тільки в 2016 році. Відвертим лобістом проекту є депутат Михайло Імберовський. У цьому він мав підтримку бюджетної комісії та більшості депутатів обласної ради. Станом на сьогодні на будівництві освоєно понад 55 млн₴

Екскурсію об’єктом проводить керівник головної підрядної організації, депутат облради Леонід Стефанович.
Візуально школа майже готова. Всюди кипить робота на завершення останніх штрихів: косметичні ремонти, благоустрій території, будується дорога.

Здати школу планують до 1 вересня цього року. В новому приміщенні на дітей чекають 20 класних кімнат, 4 майстерні, 3 лабораторії, 2 комп’ютерних кабінети, просторий спортзал, їдальня, актовий зал.


З ініціативи Леоніда Стефановича в школі розмальовують стіни. Вони промовлятимуть до дітей яскравими барвами та правильними месиджами.
Повністю під ключ зданий третій поверх, другий поверх потребує прибирання. Найбільше робіт на першому поверсі.
«В нас є місяць часу, щоб довести все до пуття. Але для цього нам неохідні фінанси. Потрібно завершити всі косметичні роботи та докупити обладнання. Робіт не багато, але ще треба освоїти 29 млн₴ проблема не в роботі чи людях, а у фінансах», – ділиться інформацією Леонід Стефанович.
Він вболіває за справу та переживає, чи будуть виділені всі кошти. Адже з обіцяних державою 26 млн грн, виділено лише 23 млн 600₴

Михайло Імберовський додав, що ситуація на совісті виконавчої влади області. Депутат наголошує, що поки не завершені процеси децентралізації, виконавча влада повинна відповідальніше ставитися до своїх обов’язків, особливо, коли мова заходить про раціональний розподіл державного ресурсу на інфраструктурні проекти.

Обласний бюджет, як відомо, виконав свої зобов’язання перед Любохинами. Адже на останній сесії депутати проголосували за виділення на школу 1 млн 889 тис.₴ Долучився до доброї справи і бюджет Старовижівського району. Його вклад – 500 тис.₴

«З департаментом фінансів ОДА ми вже узгодили всі технічні моменти, аби кошти почали надходити вже з цієї п’ятниці», – заявила Ірина Вахович.

Голова обласної ради вважає, що школу обов’язково потрібно добудувати до 1 вересня цього року.

«Інших варіантів немає. Діти навчалися в непристосованих приміщеннях. Частина з них уже демонтовані, бо були аварійними. Тому маємо завдання об’єднати всі зусилля та акумулювати необхідні для завершення будівництва кошти», – додала Ірина Вахович.

Щоб впевнитися в актуальності такої позиції. Варто завітати на екскурсію в стару школу.

Це приміщення польської забудови 30-х років минулого століття. В цьому та демонтованих аварійних приміщеннях діти навчалися у дві зміни. Спортзалу не мали. До їдальні потрібно бігати за 100 метрів.

«Наші діти дуже здібні до навчання. Їх знає і район, і область. Вони заслуговують на те, щоб мати місце, де розвиватимуть свої таланти», – розповіла директорка школи Руслана Яцук.
Її попередниця Галина Вавриш чекала на нову школу понад 40 років. Зараз до робіт в школі долучаються вчителі та батьки.

«Бачимо, що тут працює трудолюбивий колектив. Директор школи щиро вболіває за справу. Сподіваюся, що 1 вересня ми відкриємо цей заклад. Треба завдячувати забудовнику, який не маючи гарантій стабільного фінансування, виконував роботи власними силами. Головне, не втрачено час. Це заслуга забудовника і за це йому велика вдячність. Маю велике сподівання, що це була остання робоча депутатська поїздка і що наступного разу ми приїдемо сюди на свято відкриття», – обіцяє голова обласної ради Ірина Вахович.

Джерело статті: “https://www.volynnews.com/news/all/novu-shkolu-na-volyni-planuiut-vidkryty-1-veresnia/” Об этом сообщает kinofilms-online.in.ua со ссылкой на СМИ.

Вход

Меню пользователя

 

Notice: Array to string conversion in /home/stena/domains/swoboda.in.ua/public_html/libraries/joomla/registry/registry.php on line 97

свобода