• Карикатуристы мира ответили на теракт в Charlie Hebdo (фото)

    Карикатуристы из разных стран мира выразили свои соболезнования и поддержку родственникам погибших журналистов, а также изданию Charlie Hebdo.Художники жанра всего мира осудили теракт в редакции Charlie Hebdo в свойственной им манере при помощи карикатур.В одной из иллюстраций говорится, что день теракта стал наихудший днем для всех карикатуристов.

    Опубликовано 08.01.2015 13:22 Подробнее ...

Білоруський опозиціонер Статкевич, перебуваючи в СІЗО, став фігурантом нової кримінальної справиКримінальну справу заведено на білоруського опозиціонера Миколу Статкевича. Відомого політика звинувачують у підготовці дій, що грубо порушують громадський порядок.

Об этом сообщает Устинов троллит


Про це повідомила дружина Статкевича Марина Адамович, “Інтерфакс-Україна”

“Щойно стало відомо, що Миколу Статкевича, який завтра мав вийти на свободу,” затримано за підозрою у підготовці злочину за ч.1 ст.342 “підготовка дій, які грубо порушують громадський порядок”. Він перебуватиме в ІТТ”, – зазначила вона.

Саме за ст. 342 проходять усі затримані у так званій “справі Тихановського”.

Статкевич перебуває в ізоляторі, де відбуває два арешти по 15 діб. Його затримали 24 травня під час збору підписів біля Комаровського ринку за претендентів на пост президента Білорусі “без відповідного дозволу Мінміськвиконкому”. Статкевича звинуватили в “публічному висловленні свого невдоволення і негативному ставленні до діючої влади”. Ще раз на 15 діб опозиціонера було засуджено, коли він відбував покарання за перші 15.

Статкевич планував балотуватися на пост президента, однак у травні 2020 ЦВК відмовила йому в реєстрації через непогашену судимість. Політик, який також був одним із претендентів на пост президента Білорусі в 2010 році, був тоді засуджений на 6 років за “організацію масових заворушень”. Судимість Статкевича вважатиметься погашеною в 2023 році.

Вибори президента Білорусі відбудуться 9 серпня.

Наразі потенційні суперники чинного президента Олександра Лукашенка на виборах – екскерівник Білгазпромбанку Віктор Бабарико і блогер Сергій Тихановський перебувають у місцях позбавлення волі. Проти Бабарика порушено кримінальну справу. Також заарештовано активістів виборчої кампанії, опозиційного політика Павла Северинця і тих, хто брали участь у мирних акціях протесту.

Нагадаємо, Лукашенко “рішуче” планує змінити Конституцію Білорусі.загрузка...


Джерело статті: “https://informator.press/bilorus-kyy-opozytsioner-statkevych-perebuvaiuchy-v-sizo-stav-fihurantom-novoi-kryminal-noi-spravy/”

 

свобода