• Карикатуристы мира ответили на теракт в Charlie Hebdo (фото)

    Карикатуристы из разных стран мира выразили свои соболезнования и поддержку родственникам погибших журналистов, а также изданию Charlie Hebdo.Художники жанра всего мира осудили теракт в редакции Charlie Hebdo в свойственной им манере при помощи карикатур.В одной из иллюстраций говорится, что день теракта стал наихудший днем для всех карикатуристов.

    Опубликовано 08.01.2015 13:22 Подробнее ...

Піймали чергового снайпера?

Активісти Переяславського Євромайдану розповіли, що сьогодні, 21 лютого близько 17 години на блокпосту біля «Нібулона», що у Переяславі активісти місцевого «Євромайдну» зупинили легковий автомобіль Фольксфаген.

Запропонувавши водію вийти із автівки та відкрити багажник хлопці ненароком зазирнули до кабіни і побачили на підлозі пістолет «Макаров» взявши його до рук виявили, що в патронник був досланий патрон. В багажнику Фольксфагена виявили семизарядну рушницю та пакет у якому знаходилось більше 70 тисяч гривень.

Активісти розповіли, що із дула рушниці дуже смерділо порохом. Зрозумівши, що йому зараз буде непереливки чоловічок, немов той заєць кинувся бігти світ за очі. Біля заправки «Газовик» активісти його догнали. Викликали міліцію. Склавши протокол, правоохоронці вилучили зброю, патрони до неї та гроші.

Самого водія та його пасажира активісти передали представникам київського Майдану, яких спеціально викликали до Переяслава. МОЖЛИВО ХТОСЬ ВПІЗНАВ ЙОГО??? КРАЇНА МАЄ ЗНАТИ СВОЇХ ” ГЕРОЇВ “!

http://uagolos.com/pijmaly-cherhovoho-snajpera/

Вход

Меню пользователя

 

Notice: Array to string conversion in /home/stena/domains/swoboda.in.ua/public_html/libraries/joomla/registry/registry.php on line 97

свобода