• Карикатуристы мира ответили на теракт в Charlie Hebdo (фото)

    Карикатуристы из разных стран мира выразили свои соболезнования и поддержку родственникам погибших журналистов, а также изданию Charlie Hebdo.Художники жанра всего мира осудили теракт в редакции Charlie Hebdo в свойственной им манере при помощи карикатур.В одной из иллюстраций говорится, что день теракта стал наихудший днем для всех карикатуристов.

    Опубликовано 08.01.2015 13:22 Подробнее ...

Love Diana: "# знайомствоіроботазкаблучкамиталісманами # мояавторськаметодика..."

Love Diana в facebook:

# знайомствоіроботазкаблучкамиталісманами # мояавторськаметодика Об этом сообщает 11channel.in.ua со ссылкой на СМИ.

Одна з основних медитації з мінералом, яка змінить ваше життя на краще

Зцілення мінералом передбачає зміни в вашу житті. Що супроводжуються покращенням вашого фізичного і душевного здоровя, вашого емоційного стану та духовного росту.

Цю медитацію я рекомендую робити в день можна по декілька раз. Вона допоможе вам краще налагодити контакт з мінералом, впорядкувати свої думки, збалансувати вас.

Якщо ви щодня буде робити медитацію з мінералом, то помітите, що з вами будуть траплятися дуже цікаві речі.

Ви відчуєте поліпшення свого самопочуття, станет здоровішими та емоційно сильнішими, умиротвореними, розслабленими та сповнененими енергії. Ви будете краще чути своє серце і що воно говорить вам. За що б ви не взялися, ви робитимете це більш ефективно. Завтра опублікую цю медитацію. Яка змінить ваше життя! !!! ИЗОБИЛИЯ, ПРОЦВЕТАНИЯ, БЛАГОПОЛУЧИЯ, ЛЮБВИ И СЧАСТЬЯ ВСЕМ! ЛЮБЛЮ ВАС!Love Diana
Love Diana


Вход

Меню пользователя

 

Notice: Array to string conversion in /home/stena/domains/swoboda.in.ua/public_html/libraries/joomla/registry/registry.php on line 97

свобода