• Карикатуристы мира ответили на теракт в Charlie Hebdo (фото)

    Карикатуристы из разных стран мира выразили свои соболезнования и поддержку родственникам погибших журналистов, а также изданию Charlie Hebdo.Художники жанра всего мира осудили теракт в редакции Charlie Hebdo в свойственной им манере при помощи карикатур.В одной из иллюстраций говорится, что день теракта стал наихудший днем для всех карикатуристов.

    Опубликовано 08.01.2015 13:22 Подробнее ...

Аквакультурна спільнота України звернулась до Президента з пропозицією (Документ)

Українська аквакультурна спільнота 23 листопада 2017 року успішно провела круглий стіл на тему: «Рибна галузь України: здобутки, проблеми та перспективи».

В роботі круглого столу взяли участь фахівці, науковці та освітяни, що працюють в рибній галузі, а також керівники державних установ, від яких безпосередньо залежить вирішення існуючих проблем.

Учасники зробили акцент на тому, що владні інституції нашої країни вкрай мало уваги приділяють рибній галузі взагалі, та розвитку аквакультури зокрема. Більше того, на керівні посади рибної галузі останнім часом призначають людей, які дуже далекі від рибництва та рибальства.

Все це призводить до того, що стан галузі постійно погіршується, вона залишається недооціненою, а це, в свою чергу, призводить до бюджетних та, навіть, репутаційних втрат у державі та за її межами.

Саме тому учасники круглого столу вирішили запропонувати Президенту України оголосити наступний 2018 рік - роком рибного господарства в Україні. Головною метою такого прагнення є виведення рибної галузі з кризового стану.

Джерело: glavcom.online

Вход

Меню пользователя

 

Notice: Array to string conversion in /home/stena/domains/swoboda.in.ua/public_html/libraries/joomla/registry/registry.php on line 97

свобода