• Карикатуристы мира ответили на теракт в Charlie Hebdo (фото)

    Карикатуристы из разных стран мира выразили свои соболезнования и поддержку родственникам погибших журналистов, а также изданию Charlie Hebdo.Художники жанра всего мира осудили теракт в редакции Charlie Hebdo в свойственной им манере при помощи карикатур.В одной из иллюстраций говорится, что день теракта стал наихудший днем для всех карикатуристов.

    Опубликовано 08.01.2015 13:22 Подробнее ...

В ООН сьогодні заплановані дебати щодо ситуації на Донбасі та в Криму

В ООН сьогодні заплановані дебати щодо ситуації на Донбасі та в Криму

У вівторок, 23 лютого, в Генасамблеі? ООН заплановані дебати з пункту порядку денного “Ситуація на тимчасово окупованих територіях Украі?ни”, передає УНН.

Об этом сообщает Гипотеза


Деталі


Так, відповідно до порядку денного, дебати заплановані на 10:00 за місцевим часом — 17:00 за Києвом.


Раніше у Міністерстві закордонних справ повідомляли, що Україна в межах дебатів винесе на обговорення інформацію про протиправну діяльність РФ на тимчасово окупованих територіях, зокрема щодо випадків незаконних обшуків і затримань, які відбулись в Криму 17 лютого.


Варто також зазначити, що, за повідомленням МЗС, 23 лютого в межах сегменту високого рівня Ради ООН з прав людини відбудеться міністерська дискусія “Міжнародна відповідь на порушення прав людини в тимчасово окупованому Криму, Україна”.


Співорганізаторами заходу, основною темою якого стане презентація Кримської платформи, виступили Україна, Латвія, Литва, Польща, Туреччина.


В обговоренні ситуації з правами людини в тимчасово окупованому Криму запланована участь міністрів закордонних справ України, Латвії, Литви, Польщі, високого представника Державного департаменту США, заступників МЗС Туреччини та Грузії, представників низки інших держав-членів ООН.


Початок заплановано на 15:30 за Києвом.


Що було раніше


На початку місяця стало відомо, що Рада Безпеки ООН 11 лютого планує провести засідання у зв’язку з шестиріччям підписання комплексу заходів щодо виконання Мінських угод. Ініціатором і?і? проведення виступила Росія.


На заході виступив перший президент України, Глава Української делегації для участі в ТКГ Леонід Кравчук. Він заявив, зокрема, що Російська Федерація перетворила тимчасово окуповані окремі райони Донецької і Луганської областей, а також півострів Крим, у свій великий військовий форпост.

Полный текст материала с ФОТО и ВИДЕО читайте на нашем сайте.


Джерело статті: “http://novostiua.org/news/1204906-v_oon_sjogodni_zaplanovani_debati_shchodo_situatsiji_na_donbasi_ta_v_krimu”

Вход

Меню пользователя

 

свобода