ЗСУ звільнили нові території на лівому березі Херсонської області, — ISW

Читать на русском

ЗСУ звільнили нові території на лівому березі Херсонської області, — ISW

ЗСУ звільнили нові території на лівому березі Херсонської області, — ISW

Російські військові б’ють по позиціях українських бійців у північно-східній частині Кринок, що може вказувати на те, що Збройні сили України, ймовірно, просунулися у цьому районі, розповіли аналітики.

Збройні сили України продовжили масштабні операції на лівому березі Херсонської області . Про це повідомили аналітики Інституту вивчення війни у щоденному звіті за 16 листопада.

Аналітики зазначили, що 16 листопада українські військові продовжили масштабніші, ніж зазвичай, операції на лівобережжі Херсонської області і, ймовірно, просунулися біля Кринок, що за 30 кілометрів на північний схід від Херсона, за два кілометри від річки Дніпро і близько чотирьох кілометрів до північ від східного 58 шосе.

Згідно з геолокаційними кадрами, оприлюдненими 15 листопада, російські окупанти б’ють по позиціях українських бійців у північно-східній частині Кринок, що вказує на те, що Сили оборони, ймовірно, просунулися у цьому районі.

Російський воєнкор заявив, що бої тривають біля Заплави, що за 11 кілометрів на схід від Херсона та чотири кілометри від Дніпра, Піщанівки, за 15 кілометрів на схід від Херсона та три кілометри від Дніпра, та Кринок. За словами воєнкору, Сили оборони нібито зробили невдалу спробу висадити десант у районі Антонівського мосту та малого залізничного мосту, що розташований за шість кілометрів на схід від Антонівського.

Херсонський напрямок, карта бойових дій queideeidrhirhant