Влада Дніпра остаточно відсудила аеропорт у Коломойського,

коломойський

Міська рада Дніпра спільно з НАБУ остаточно відсудили аеропорт у бізнесмена Ігоря Коломойського.

Об этом сообщает ФИБ


Про це повідомив міський голова Дніпра Борис Філатов у Telegram.

Як він нагадав, ще декілька місяців тому суд відібрав у Коломойського аеропорт, утім рішення повинно було набрати сили після апеляції.

"Тепер – після всіх судових суперечок, "хвороб" самих суддів, численних переносів засідань та інших дивних див, ми виграли цю справу. Зараз можу сподіватися, що Коломойський більше не паразитуватиме на аеропорті міста", – зазначив мер Дніпра.

Водночас Філатов попередив, що попереду ще касаційний суд. Попри це він впевнений, що "летовище вже вирвано з рук" олігарха.

Як повідомлялося, у вересні 2022 року Дніпровський окружний адміністративний суд скасував права компанії Ігоря Коломойського на управління аеропортом у Дніпрі. Понад 10 років летовищем управляло ТОВ "Міжнародний аеропорт Дніпропетровськ".

Компанія ТОВ "Міжнародний аеропорт Дніпропетровськ" була утворена в 2011 році. Її засновником стало ПАТ "Авіаційна компанія "Дніпроавіа", найбільшими акціонерами якої були структури неформальної групи "Приват". Так називають компанії у власності структур Ігоря Коломойського та Геннадія Боголюбова.

Сама авіакомпанія з 2018 року позбавлена усіх ліцензій та не виконує польоти, натомість свій флот передали авіакомпанії Windrose.

Источник: Компромат