росія через посередників починає «благати» про переговори – Данілов

Секретар РНБО Олексій Данілов заявив, що росія починає "благати" про перемовини за допомогою посередників, проте Україна висунула у відповідь 4 прості вимоги.

Об этом сообщает Руспрес

Про це Данілов сказав в інтерв’ю "Радіо НВ".

"путін ставить завдання повного захоплення Луганської та Донецької областей, жодної таємниці в цьому немає. Більше того, вони пробують зараз зрозуміти, що досягти тих (цілей), які вони собі ставили по захопленню нашої країни, у них немає жодних спроможностей. Тому на сьогодні благають. Беруть цілий пул перемовників.

Вони зараз ведуть величезну роботу з певними групами, аби вони вступили в перемовини. Вже і Бразилія, і кого тільки немає в посередництві – "давайте будемо домовлятися, щоб якось вирішити це питання" — розповів Данілов.

За словами секретаря РНБО, Україна висуває росії доволі прості 4 вимоги:

  • Звільнити всі українські території, які наразі є тимчасово окупованими;
  • Відповідальність через трибунал тих людей, які затіяли війну, які вбивають дітей, літніх людей, жінок, які до військової справи не мають жодного стосунку;
  • Гарантії безпеки України;
  • Відповідальність.
  • Данілов наголосив, що йти на умови терористів – це абсолютно неприпустима річ:

    "Цей абсурд, який на сьогодні відбувається, має рано чи пізно закінчитися. На цьому треба ставити крапку. Коли у нас дехто вважає, що нас треба поставити в якісь рамки, щоби ми з Путіним про щось говорили, – звичайно, так, але спочатку Путін має виконати ті умови, які є в нашої країни. По-іншому воно не працює".


    Источник: Компромат НЕТ